Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2631
Stary 30.06.2010, 15:22
wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
3 ligowiec niemiecki z nami jedzie
No i co już srasz w gacie to tylko sparing, wyłącz komputer idź na dwór



Cytat:
Mamy przerwę w grze, bo piłka wyleciała za boisko. Gramy jedną piłka, a chłopców do ich podawania brak. Właśnie wycieczkę za trybunę zaliczył Singlar




klusek106

Jak czytam relacje,to po rożnych gramy z kontry wow :O
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 30.06.2010 o godz. 15:29.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując