Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2630
Stary 30.06.2010, 15:22
"Mamy przerwę w grze, bo piłka wyleciała za boisko. Gramy jedną piłka, a chłopców do ich podawania brak. Właśnie wycieczkę za trybunę zaliczył Singlar"

Szok, myślałem, że takie sytuacje się już nie zdarzają. Nigdzie.
Odpowiedz cytując