Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
16927
30.06.2010, 14:36
czy bedzie jakas transmisja z dzisiejszego sparingu
np. na jakiejs niemieckiej stronce? bo na polskiej to watpie...
Faitmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Faitmen
Znajdź inne posty napisane przez Faitmen