|
Senior Member
Offline
|
#2620

30.06.2010, 14:34
|
Cytat:
|
Wiślacy są już w Teistungen. Drużyna przyjechała w pełnym składzie, chociaż wiadomo, że z powodu urazów nie zagrają Filip Kurto i Marcelo. Nie zagra dzisiaj także Maciej Żurawski, który dopiero rozpoczął treningi
|
http://www.live.wisla.krakow.pl/?subiektywne=on
|
|