Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6542
Stary 30.06.2010, 14:19
cena za Sadloka i Sobiecha pewnie spadnie jak ich Ruch odpadnie z drużyną z Kazachstanu, jutro pierwszy mecz.Wtedy jeszcze sami sie będą prosili o transfer do Wisełki.Zobaczycie.
Odpowiedz cytując