Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16923
Stary 30.06.2010, 13:51
medyk napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś orange? mozecie dzwonic? bo cholera rano bylo ok a od jakiejs godziny-dwoch ciagle mi wyskakuje blad polaczenia, smsow tez nie moge wysyłac myslalem ze telefon mi padł ale przelozylem sima do starego i to samo :/
Też miałem dzisiaj problemy z wykrywaniem sieci, ale w moim przypadku pomogło przełożenie karty do innego telefonu.
Odpowiedz cytując