medyk napisał(a):

|
Ma ktoś orange? mozecie dzwonic? bo cholera rano bylo ok a od jakiejs godziny-dwoch ciagle mi wyskakuje blad polaczenia, smsow tez nie moge wysyłac myslalem ze telefon mi padł ale przelozylem sima do starego i to samo :/
|
u mnie wszystko ok...moze kasy nie masz
