Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16922
Stary 30.06.2010, 13:49
medyk napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś orange? mozecie dzwonic? bo cholera rano bylo ok a od jakiejs godziny-dwoch ciagle mi wyskakuje blad polaczenia, smsow tez nie moge wysyłac myslalem ze telefon mi padł ale przelozylem sima do starego i to samo :/
u mnie wszystko ok...moze kasy nie masz
Odpowiedz cytując