Wyświetl pojedynczy post
marcinb88
Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Krk/Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6539
Stary 30.06.2010, 13:39
matti220 napisał(a):Wyświetl post
ta nikt go nie musial upic sam sie upił ... jakby to powiedziec wczoraj miał urodziny !!
Ale jaja... rzeczywiście miał wczoraj urodziny;d pewnie przeholował troszkę i źle się poczuł jak miał lecieć polskim trupolewem na kazachskie stepy... Tomaszewski miał racje mówiąc ze polscy kopacze piją...
Odpowiedz cytując