matti220 napisał(a):

|
ta nikt go nie musial upic sam sie upił ... jakby to powiedziec wczoraj miał urodziny !!
|
Ale jaja... rzeczywiście miał wczoraj urodziny;d pewnie przeholował troszkę i źle się poczuł jak miał lecieć polskim trupolewem na kazachskie stepy... Tomaszewski miał racje mówiąc ze polscy kopacze piją...