mogli fose wykopac,ładnie nawiazywaloby to do nazwy klubu i wpuscic rekiny piekne maskotki .
to co odupcaja z tym stadionem to parodia,coraz czesciej mysle ze to wielki przekret ,ktos wzial kase i teraz fuszere odpierdala a na czele tego procederu Jacek M.