Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11379
Stary 30.06.2010, 13:36
christof20 napisał(a):Wyświetl post
Asfalt Czy my budujemy parodię stadionu czy rekordowo krótki tor F1 ? Niewiem jak wy, ale ja mam wrażenie, że ktoś koniecznie chce coś sknocić na naszym stadionie.
mogli fose wykopac,ładnie nawiazywaloby to do nazwy klubu i wpuscic rekiny piekne maskotki .
to co odupcaja z tym stadionem to parodia,coraz czesciej mysle ze to wielki przekret ,ktos wzial kase i teraz fuszere odpierdala a na czele tego procederu Jacek M.
.....
Odpowiedz cytując