Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11378
Stary 30.06.2010, 13:32
Asfalt Toż to będzie przecież parodia stadionu albo rekordowo krótki tor F1 !! Niewiem jak wy, ale ja mam wrażenie, że ktoś koniecznie chce coś sknocić na naszym stadionie.
Ostatnio edytowane przez christof20 : 30.06.2010 o godz. 13:35.
Odpowiedz cytując