emj10 napisał(a):

|
Przypomniał że za rządów Jarka pani Blida się targnęła na swoje życie przy cichym udziale CBA. Tyle.
|
To znaczy, że niby ktoś z CBA jej pistolet podał bądź do piersi przyłożył

Przyznam, że nie łapię Twojego toku myślenia w tym przypadku

. Poza tym o ile się nie mylę to w jej mieszkaniu była
ABW, a nie CBA, ale to jak widać tylko taki nic nie znaczący szczegół. Jak i ten, że po katastrofie smoleńskiej to najwięcej plucia się o "nie granie trumnami" było ze strony PO i Donalda Tuska, vide teksty Kutza pod adresem Jakubiak. Nie wspominając już tutaj o przytaczanych wcześniej tekstach Tuska z 2007 r. o "nekrofilii" w kontekście sprawy samobójstwa Blidy.
Ale rzecz jasna Jarek to samo zło i trzeba go tępić na wszelkie sposoby, choćby go trzeba było "zabić i wypatroszyć".