Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8666
Stary 30.06.2010, 13:32
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Przypomniał że za rządów Jarka pani Blida się targnęła na swoje życie przy cichym udziale CBA. Tyle.
To znaczy, że niby ktoś z CBA jej pistolet podał bądź do piersi przyłożył Przyznam, że nie łapię Twojego toku myślenia w tym przypadku. Poza tym o ile się nie mylę to w jej mieszkaniu była ABW, a nie CBA, ale to jak widać tylko taki nic nie znaczący szczegół. Jak i ten, że po katastrofie smoleńskiej to najwięcej plucia się o "nie granie trumnami" było ze strony PO i Donalda Tuska, vide teksty Kutza pod adresem Jakubiak. Nie wspominając już tutaj o przytaczanych wcześniej tekstach Tuska z 2007 r. o "nekrofilii" w kontekście sprawy samobójstwa Blidy.

Ale rzecz jasna Jarek to samo zło i trzeba go tępić na wszelkie sposoby, choćby go trzeba było "zabić i wypatroszyć".