Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1674
Stary 30.06.2010, 13:20
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Krissu w turnieju finałowym Pucharu Polski w siatkówce wprowadzili powtórki wideo (chodziło o auty, bloki i dotknięcia przez siatkarza siatki). Każdy zespoł miał po 1 challangu (jesli się nie mylił, to mogli sprawdzać, ile chcieli). Wiesz, że np gdy zawodnik dotkną palcem piłkę w bloku, to zaraz się do tego przyznawał, aby trener który miał wątpliwości nie tracił powtórki na darmo.
Poza tym przyjeła się taka zasada, że jesli nawet powtórka niczego nie wyjaśnia, to liczy się pierwsza decyzja sędziego (bo jak kamery nie wychwycają błędu, tzn że sędzia miał rację)
Myślisz, że Villa był świadomy spalonego?
Odpowiedz cytując