sessegnon napisał(a):

Pierwszy mecz będzie transmitowany, ale tylko w kazachskiej TV El Arna.Gdyby zdecydowali się troche wcześniej(decyzja zapadła wczoraj) to Polsat pewnie też by się skusił.
W Polsce nie ma szans "złapać" satelity na której nadaje, więc pozostaje mieć nadzieję, że ktoś wrzuci mecz do sieci...
|
wtedy są MŚ, więc wątpliwe żeby Polsat to wykupił