Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3618
Stary 30.06.2010, 13:07
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy mecz będzie transmitowany, ale tylko w kazachskiej TV El Arna.Gdyby zdecydowali się troche wcześniej(decyzja zapadła wczoraj) to Polsat pewnie też by się skusił.
W Polsce nie ma szans "złapać" satelity na której nadaje, więc pozostaje mieć nadzieję, że ktoś wrzuci mecz do sieci...
wtedy są MŚ, więc wątpliwe żeby Polsat to wykupił
Odpowiedz cytując