Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Duelo
Member
Od: 10.2007
Offline
#
11372
30.06.2010, 13:05
Przyjeżdża barca:
- panie trenerze, gdzie sie rozgrzewamy?
- no jak to gdzie, nie widzisz? tam taka asfaltowa droga
porażka...
Duelo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Duelo
Znajdź inne posty napisane przez Duelo