Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11371
Stary 30.06.2010, 13:03
slabo jakos to widze, nie umiem sobei tego wyobrazic, serio!

Jak ktos wyzej napisal nie raz, nie dwa zawodnik wybiega, albo wpada za bande, i co wtedy? Takiego stadionu nie dopuscil bym do rozgrywek ze wzgledow bezpieczenstwa.
To jest tak chore.. Chyba, ze czegos nie rozumiem.

A o majchrowskim szkoda nawet pisac.
Odpowiedz cytując