slabo jakos to widze, nie umiem sobei tego wyobrazic, serio!
Jak ktos wyzej napisal nie raz, nie dwa zawodnik wybiega, albo wpada za bande, i co wtedy? Takiego stadionu nie dopuscil bym do rozgrywek ze wzgledow bezpieczenstwa.
To jest tak chore.. Chyba, ze czegos nie rozumiem.
A o majchrowskim szkoda nawet pisac.