Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3616
Stary 30.06.2010, 12:59
micmac napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że polsat wykupił prawa. Mam tylko pytanie czy wie ktoś może gdzie będzie można obejrzeć pierwszy mecz Ruchu w czwartek?
Nigdzie
Odpowiedz cytując