El'kabat napisał(a):

|
Tak jak dużo osób narzeka na SKWK,to tak w tym momencie chyba wszyscy liczymy ze razem z TWSD storpeduja ten pomysł,bo to jest po prostu kpina jak skur....Jak nie to trzeba sie skrzyknac jak bedzie wiadomo kiedy zaczynaja to wylewac i to zablokowac...
|
Na zebraniu SKWK była o tym mowa, niebawem pewnie napiszemy jakie są efekty naszych działań.
Skrzyknąć się możesz, ale na budowę postronne osoby wejść nie mogą.