Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
 
 
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11363
Stary 30.06.2010, 12:51
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Tak jak dużo osób narzeka na SKWK,to tak w tym momencie chyba wszyscy liczymy ze razem z TWSD storpeduja ten pomysł,bo to jest po prostu kpina jak skur....Jak nie to trzeba sie skrzyknac jak bedzie wiadomo kiedy zaczynaja to wylewac i to zablokowac...
Na zebraniu SKWK była o tym mowa, niebawem pewnie napiszemy jakie są efekty naszych działań.
Skrzyknąć się możesz, ale na budowę postronne osoby wejść nie mogą.
Odpowiedz cytując