|
Dramat to są jakieś jaja, przeczytałem ten artykuł o tym asfalcie ale do jakoś nie może to do mnie dojść, czy to się dzieje naprawdę ? brak słów do określenia tej bezgranicznej głupoty i braku choćby najmniejszego profesjonalizmu.
CZY CIEMNO CZY JASNO PŁYNIE WISŁA PRZEZ MIASTO
...... BO TO MIASTO JEST NASZE !!
|