Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2542
Stary 30.06.2010, 10:43
wislak227 napisał(a):Wyświetl post



Innym maturzystom życzę jeszcze lepszych wyników ^^
Szyderca

Ja jestem zadowolony z poziomów podstawowych. Matma 98%, Angielski 97%, z polskiego tylko 64%, ale naprawdę nie wiem kto oceniał nam te prace z polaka (i czy to miało jakis wpływ), jak nawet ludzie którzy zawsze wybijali się z polskiego mieli tylko po 70-75%, a ludzie z innej klasy którzy mieli z tą samą babką i mniej więcej ten sam poziom ok 85%-90....
Rozszerzony mnie wkurzył, ja zawsze mówie że jestem krótko dystansowcem mogę pisać 3 godziny i mam świeży umysł ale żeby w szkole siedzieć od 8,30-17,00 (niby z dwu godziną przerwa która i tak tylko pogorszyła mój stan bo nerwy...)to już jak dla mnie przegięcie, no i się przełożyło na wyniki Angielski rozsz. tylko 57%, a matma 46.


Jak to jest przy rekrutacji, jeżeli bardziej opłaca mi się wziąć wyniki z podstawy, to mam to jakoś zaznaczyć przy rejestracji, czy sami na to wpadną że w moim przypadku korzystniejsze będą przy rekrutacji wyniki z podstawy ?
Ostatnio edytowane przez igortsw : 30.06.2010 o godz. 10:48.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując