rocco_1906 napisał(a):

to zdjęcie pochodzi ze strony eurosportu
wiec nie sadze zeby mogli dac obraz w "zlym momencie"
|
Muszę coś wtrącić. Może zamiast nie sądzić warto coś sprawdzić, ocenić? Eurosport to nie wyrocznia. Masz swoje oczy.
Moim zdaniem czepiać mogą się tylko rozżaleni i źli na to, że Hiszpania gra dalej. W takich sytuacjach sędzia ma 50/50. Więcej krzywdy robi jak przy minimalnym nie-spalonym nie puszcza akcji. Nie siejcie paranoi.
ps. czas powtórek video musi nadejść