Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1660
Stary 30.06.2010, 10:10
rocco_1906 napisał(a):Wyświetl post
to zdjęcie pochodzi ze strony eurosportu
wiec nie sadze zeby mogli dac obraz w "zlym momencie"
Muszę coś wtrącić. Może zamiast nie sądzić warto coś sprawdzić, ocenić? Eurosport to nie wyrocznia. Masz swoje oczy.
Moim zdaniem czepiać mogą się tylko rozżaleni i źli na to, że Hiszpania gra dalej. W takich sytuacjach sędzia ma 50/50. Więcej krzywdy robi jak przy minimalnym nie-spalonym nie puszcza akcji. Nie siejcie paranoi.

ps. czas powtórek video musi nadejść
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 30.06.2010 o godz. 10:30.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując