|
Przestańcie z tym spalonym, ponoć sędziowie mają puszczać stykowe sytuacje, z tego co tu widze to sami fani tego pedałka tu piszą żeby tylko dalej Portugalia grała i jak ona to została brutalnie skrzywdzone przez sędziego. Wygrała drużyna, która grała piłką i chciała atakować, a nie tak jak Portugalia, która się broniła. Hiszpania wygrała zasłużenie i tyle.
|