Wyświetl pojedynczy post
suchyTSW
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Warmia i Mazury

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1657
Stary 30.06.2010, 09:56
Przestańcie z tym spalonym, ponoć sędziowie mają puszczać stykowe sytuacje, z tego co tu widze to sami fani tego pedałka tu piszą żeby tylko dalej Portugalia grała i jak ona to została brutalnie skrzywdzone przez sędziego. Wygrała drużyna, która grała piłką i chciała atakować, a nie tak jak Portugalia, która się broniła. Hiszpania wygrała zasłużenie i tyle.
Odpowiedz cytując