mitmichael napisał(a):

|
Hiszpania szczerze powiedziawszy dzisiaj słabe spotkanie rozegrała. Dopiero po strzeleniu gola wiekszy szturm był na bramke Portugalczykow. Jezeli chca zdobyc puchar musza grac coraz lepiej. Z taka gra gdyby dzisiaj przeciwnikiem była np Brazylia raczej nie mieliby szans (tak mysle). W Hiszpanskim zespole brakuje kogos takiego jak Senna. Nie wiem czemu trener go nie zabrał. To własnie on był jednym z głownych zawodnikow, dzieki ktorym Hiszpania została Mistrzem Europy. Kto ogladał tamten turniej na pewno sie ze mna zgodzi.
|
Tak - to plus Torres bez formy po kontuzji. Nie bardzo jest kim rozrywać obronę rywali. Jeden Villa, może trzeba też dawać szanse ludziom z ławki jak wczoraj Llorente no i Fabregas.
Do Top 4 powinni wejść, ale w ew. 1/2 niezbyt widzę zwycięstwo z Argentyną czy Niemcami.
3 miejsce to chyba max co mogą ugrać.