Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1655
Stary 30.06.2010, 09:47
spidey napisał(a):Wyświetl post
No nie koniecznie. To co przedstawiasz widać, że to jest za późny moment, bo piłka już odchodzi od nogi podającego, tu jest fajnie przedstawione:
http://www.youtube.com/watch?v=AQQVuQD3120
Według powyższej animacji spalony był 22 cm, ciężkie do wychwycenia.
to zdjęcie pochodzi ze strony eurosportu http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...35/story.shtml
wiec nie sadze zeby mogli dac obraz w "zlym momencie" z reszta,czasu nie cofniemy. 1-0 po spalonym i Hiszpania w 1/4
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując