Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6506
Stary 30.06.2010, 09:17
Tak, a wczoraj Wisła była zajebista bo już był w niej Milinković i z niektórych źródeł prawy obrońca. Pokory i cierpliwości Jason. Tylko tym można coś osiągnąć.

PS to chłam, dawno przestałem go nabywać. Co to za argument że to największy i najlepszy dziennik sportowy? Żaden.

PS: Na dobrej, WIELKIEJ WIŚLE jak kilka lat temu każdemu zależy, lecz teraz (jak i prawdopodobnie wtedy) kibice wiedzą, że to był kolos na glinianych nogach, bez żadnej infrastruktury. Teraz być może to się zmieni.

Jeszcze raz- pokora i cierpliwość...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując