Reser napisał(a):

Widzę, że masz trudności z prowadzeniem rzeczowej dyskusji bez obrażania drugiej strony, szkoda - ciężko ostatnio znaleźć osoby na poziomie, ale przez tyle lat idzie się przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy na tym forum.
A ja Ci jeszcze raz powiem - żeby móc zainwestować, trzeba mieć czym i dopiero wtedy można mówić o tych wszystkich rzeczach o których ty tak usilnie próbujesz wszystkich przekonać.
|
Nie nie zamierzam Cię obrażać...denerwuje mnie to że nie rozumiesz prostej rzeczy. Jak się nie ma czym inwestować to się sprzedaje klub, szuka sponsora, możliwości pozyskania dodatkowych środków. Kredyty też istnieją, możliwość zakupu zawodnika na raty. W innych ligach nie ma z tym problemu. U nas powstaje nowy stadion, ciekawe czy będą potrafili na nim zarobić. Kibiców na stadion przyciągną kim, piłkarskim złomem? Akurat podpisanie kontraktu z Żurawskim do dobry krok w sensie marketingowym. Niby jesteśmy najbardziej medialnym klubem w Polsce, a nikt nie potrafi tego wykorzystać..