Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6488
Stary 30.06.2010, 08:33
Reser napisał(a):Wyświetl post
No to nie żałujcie tylko zróbcie zrzutkę przed kościołem i podarujcie na rzecz transferów w Wiśle.

Wisła "nie śmierdzi" groszem, dlatego szuka możliwie najlepszych i najtańszych rozwiązań. Do kogo ty masz pretensję o taki stan rzeczy? Do Wisły? A ty myślisz człowieku, że Basałaj i spółka nie woleliby mieć budżetu rzędu 100 mln euro z czego 10 mln euro na transfery?

Zejdź na ziemię, a swoje destrukcyjne marudzenie zamień w budującą, społeczną pomoc na rzecz Wisły np. robiąc Stowarzyszenie, którego członkowie wspieraliby finansowo budżet trasferowy naszego klubu.

I taką formę zabicia wolnego czasu proponuję wszystkim płaczkom, pokemonom, dzieciom neo i innym, których nazw nie znam.
Chyba jednak śmierdzi...a z resztą jak długo mają zamiar oszczędzać...dokąd to nas doprpwadziło rok temu Do kompromitującej porażki...pieniądze się znalazły bo zakupiono Kirma, Alvareza tylko czemu tak późno W tym roku mamy ok 1 mln euro ze sprzedaży Głowackiego a znów są problemy. Oszczędzajmy wiecznie sprowadzajmy emerytów i piłkarski szrot to skończymy na dnie....
Odpowiedz cytując