Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
Od: 08.2008
Offline
#
2538
30.06.2010, 07:53
Zdałem!!
u was też te wyniki jakoś za wysokie?
przez 3 lata byłem uświadamiany, że nie zdam polskiego a tu napisałem na 59%
"
Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Jago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jago
Znajdź inne posty napisane przez Jago