Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2538
Stary 30.06.2010, 07:53
Zdałem!! u was też te wyniki jakoś za wysokie? przez 3 lata byłem uświadamiany, że nie zdam polskiego a tu napisałem na 59%
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Odpowiedz cytując