|
masz mozdzierz racje jeden telefona i kazdy np z zagranicy może nas przebić. Moge jeszcze powiedzieć że jeden zawodnik z nich ma 21lat. Jak mi nie wierzycie to kiedyś zbymak napisał że będzie zawodnik jeszcze jeden z bałkanów. Tylko prosze jak co to piszcie na priv skąd mam to info odpisze a nie zasmiecajmy forum.
|