Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2521
Stary 30.06.2010, 00:15
whoIam napisał(a):Wyświetl post
czyżbyś się zalogował? ;] ja walczę z wejściem na http://www.oke.krakow.pl/sio
1) wlaczenie oke.krakow.pl
2) wlaczenie zakladki obieg
3) zalogowanie sie
Odpowiedz cytując