Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26775
Stary 29.06.2010, 22:56
Cytat:
No i miala byc ta konferencja ,prezentacja .... wyszlo jak zawsze.
No i widzisz, jak jednak media ogłupiają.
Wmówili Ci jakąś konferencję, a zaraz będzie psioczenie na zarząd o jakąś konferencję ;]
Oj koledzy...
Odpowiedz cytując