Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26771
Stary 29.06.2010, 22:01
Ja już wolę naszego Żurawia od Wichniarka którego biorą kuchenki...hehehe....przynajmniej tak pisze futbol.pl
Jednak mimo wszystko potrzeba nam zwiększenia siły ognia, kogoś przebojowego do pomocy...mam nadzieję że uda się kogoś pozyskać....
Odpowiedz cytując