Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
wislacki mati
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: NH
Offline
#
825
29.06.2010, 21:47
Ej wam tez wyskakuje jakiś błąd
Nawet jeśli będzie źle, my nigdy nie poddamy się...!!!
wislacki mati
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislacki mati
Znajdź inne posty napisane przez wislacki mati