Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1632
Stary 29.06.2010, 21:31
Dubi napisał(a):Wyświetl post
schodząc z boiska splunął orydnarnie w kierunku kamery z wielką wsciekłościa w oczach ... żenada , wstyd !!!
Normalnie typ splunął na boisko w sumie ... nie ma co sie napinać
Odpowiedz cytując