Wyświetl pojedynczy post
Domello
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: USA/Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26768
Stary 29.06.2010, 21:06
Z jednej strony trochu glupio byloby robic prezentacje w niedziele jesli pilkarze mieby byc zakontraktowani w czwartek. Im szybciej wyjada na oboz tym lepiej, wiec prezentacja albo w dniu podpisania kontraktu albo dopiero po powrocie z Deutchlandu.
Odpowiedz cytując