Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1616
Stary 29.06.2010, 20:31
życzyłem przed turniejem Hiszpanom wszystkiego co najlepsze, z tytułem oczywiście.
I dalej życzę.

I sobie ten mecz oglądam i coraz bardziej chodzi mi po głowie, że Portugalia ich przejdzie . I nawet nie Ronaldo strzeli. Ktoś z boku. Im się dziś naprawdę chce , wszystkim.


Odpowiedz cytując