Temat
:
Mundial 2010 w RPA
Wyświetl pojedynczy post
ostach1906aka
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
1615
29.06.2010, 20:29
wjeżdżanie z piłką do bramki to styl brazylii i jak powiedziałeś barcelony
' Tylko Ty, w moim sercu Ty...'
ostach1906aka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ostach1906aka
Znajdź inne posty napisane przez ostach1906aka