Faitmen napisał(a):

|
jesli wisla sciagnie tego meghni'ego, to bedzie totalny idiotyzm... placic gosciowi 500k pensji, zeby u nas kontuzje leczyl i jak dobrze pojdzie 2 miesiace pogral w lidze... bo w pucharach z kontuzją nie pomoze... nawet jesli ma wieksze osiagniecia niz cala kadra razem wzieta
|
Taaaaaa, u nas to najwyzej wyleczy hemoroidy.