Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26763
Stary 29.06.2010, 20:23
Faitmen napisał(a):Wyświetl post
jesli wisla sciagnie tego meghni'ego, to bedzie totalny idiotyzm... placic gosciowi 500k pensji, zeby u nas kontuzje leczyl i jak dobrze pojdzie 2 miesiace pogral w lidze... bo w pucharach z kontuzją nie pomoze... nawet jesli ma wieksze osiagniecia niz cala kadra razem wzieta

Taaaaaa, u nas to najwyzej wyleczy hemoroidy.
Odpowiedz cytując