Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
jacekfcb
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
7681
29.06.2010, 20:21
****a dzis jebane young lions i bym mial 200zl...dalem japonia x2 zvonareva kurs ponad 3, kvitova, melzer/petzchner w debla i tylko jebane young lions...to samo puscil moj kolega za 500zl oprocz zvonarevej to mial do wygrania ponad 3000tys :/
jacekfcb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekfcb
Znajdź inne posty napisane przez jacekfcb