Markus napisał(a):

A dlaczego nie? Jeśli cena będzie odpowiednio przez to niższa i kontrakt w długofalowej perspektywie, lepszy taki ograny i klasowy gracz od zimy, niż nikt lub słaby Jirsak czy Mączyński "od lata".
Większość kibiców byłaby w ekstazie, gdyby podano, że jakiś utytułowany reprezentant kraju i gracz Serie A podpisuje z nami kontrakt obowiązujący od zimy. Nie należy ferować pochopnych sądów.
|
No tak, ale Wisła nie ma zbyt dobrej historii jeśli idzie o rehabilitację kontuzjowanych graczy.