Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26760
Stary 29.06.2010, 20:19
Markus napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego nie? Jeśli cena będzie odpowiednio przez to niższa i kontrakt w długofalowej perspektywie, lepszy taki ograny i klasowy gracz od zimy, niż nikt lub słaby Jirsak czy Mączyński "od lata".

Większość kibiców byłaby w ekstazie, gdyby podano, że jakiś utytułowany reprezentant kraju i gracz Serie A podpisuje z nami kontrakt obowiązujący od zimy. Nie należy ferować pochopnych sądów.
No tak, ale Wisła nie ma zbyt dobrej historii jeśli idzie o rehabilitację kontuzjowanych graczy.
Odpowiedz cytując