Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
26757
29.06.2010, 20:12
tak, to on... chyba wlasnie mowilem cos o tych "mniejszych" portalach... nie musialem dlugo czekac na potwierdzenie ;p
Faitmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Faitmen
Znajdź inne posty napisane przez Faitmen