Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6462
Stary 29.06.2010, 19:16
barcio napisał(a):Wyświetl post
Możliwe że to tylko ściema aby podwyższyć cenę bądź zarobki .
Raczej nie sądzę, skoro info potwierdza prezes Lazio.
Jakby to była ściema, to myślę, że Larissa wzorem Ossasuny bby to zdementowała.

Cytat:
Akurat tutaj nie ma nic dziwnego.
Nie jestesmy w stanie przebic zarobkow z Larissy i to jest pewne...
A dla mnie wcale to nie jest takie pewne. Myślisz, że Larissa to taki bogaty klub, że stać ich na 500 tys euro dla Makinwy? Teraz, w dobie kryzysu w Grecji? Nie sądzę...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując