barcio napisał(a):

|
Możliwe że to tylko ściema aby podwyższyć cenę bądź zarobki .
|
Raczej nie sądzę, skoro info potwierdza prezes Lazio.
Jakby to była ściema, to myślę, że Larissa wzorem Ossasuny bby to zdementowała.
Cytat:
Akurat tutaj nie ma nic dziwnego.
Nie jestesmy w stanie przebic zarobkow z Larissy i to jest pewne...
|
A dla mnie wcale to nie jest takie pewne. Myślisz, że Larissa to taki bogaty klub, że stać ich na 500 tys euro dla Makinwy? Teraz, w dobie kryzysu w Grecji? Nie sądzę...