Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26752
Stary 29.06.2010, 19:12
suchyTSW napisał(a):Wyświetl post
Mam takie pytanie, czy jak Almeria sprzeda Kalu Uche to nie było czegoś takiego, że Wisła dostanie ileś tam % z następnej sprzedaży?
Kilo bananow i marakuje.

Poczytac wczesniejszych postow to nie laska ?
Odpowiedz cytując