bridgeburner napisał(a):

Za niczyjego reprezentanta cie nie uznałem
Zwyczajnie dziwie sie że ktoś z 4letnim stażem na forum może sie podnecic transferem,
który to równie dobrze może sie okazać czyimś wymysłem oderwanym od rzeczywistości
A przywołalem te przykłady dla ostudzenia paru głów
bo przychodze do domu, przeglądam forum a tu widze x postów ze składem Wisły
w których roi sie od Djurowskich, Milinkoviców czy innych Makinw i mnie pusty śmiech ogarnia
Co do Milinkovica
Nigdzie nie napisałem, że to jest zły piłkarz.
Ba, wręcz po obejrzeniu skrótu z meczu z Romą właśnie, wydaje sie być graczem
w przyjście którego do Wisły tymbardziej trudno uwierzyc
i do wszelkich spekulacji powinno sie zachować zdrowy dystans
|
dobrze wiec ze sie zgadzamy, bo ja tez pierwotnie napisalem ze nie chce komentowac i zachowuje dystans

, dlatego mnie zdziwilo ze slowo " napalilem" uznales ze o niczym innym nie mysle jak o nim

ja nie widze nic nie zdrowego w tym poscie do ktorego sie doczepiles, i to jeszcze w porownaniu do 80% innych na tym forum
pozdrawiam