Przemoo napisał(a):

i czy Ty w zwiazku z tym uznales ze to co napisalem jest naiwne i ze reprezentuje grupe chlopczykow krzyczacych czemu jeszcze nie ma oficjalnej wiesci o nim? zapomniales dodac Nei'a, Mazilu i Gargule (1. podejscie). Fajnie , fajnie tylko po co 3 razy dziennie kilku z was to ciagle przywoluje?
...
|
Za niczyjego reprezentanta cie nie uznałem
Zwyczajnie dziwie sie że ktoś z 4letnim stażem na forum może sie podnecic transferem,
który to równie dobrze może sie okazać czyimś wymysłem oderwanym od rzeczywistości
A przywołalem te przykłady dla ostudzenia paru głów
bo przychodze do domu, przeglądam forum a tu widze x postów ze składem Wisły
w których roi sie od Djurowskich, Milinkoviców czy innych Makinw i mnie pusty śmiech ogarnia
Co do Milinkovica
Nigdzie nie napisałem, że to jest zły piłkarz.
Ba, wręcz po obejrzeniu skrótu z meczu z Romą właśnie, wydaje sie być graczem
w przyjście którego do Wisły tymbardziej trudno uwierzyc
i do wszelkich spekulacji powinno sie zachować zdrowy dystans
Przemoo napisał(a):

... ja nie widze nic nie zdrowego w tym poscie do ktorego sie doczepiles, i to jeszcze w porownaniu do 80% innych na tym forum
pozdrawiam
|
Zwyczajnie, twój post był najbliższy do zacytowania

Chodzi mi bardziej o ogólna tendencje panująca na forum od paru dni
a mniej o jakieś szczególne sformułowanie