Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
Od: 07.2003
Offline
#
26748
29.06.2010, 18:55
siuśmajtek
napisał(a):
Nie jestem pewny, ale wydaje mi się ze Gimenez mógł dochodzić jeszcze na naszym starym forum
A jeśli nawet nie, to na pewno dużo więcej niż 4 lata. Swego czasu była w związku z nim na prawdę niezła beka na forum
On miał przyjść krótko po odejściu Kosowskiego. Na pewno przed transferem Zieńczuka. To chyba było w zimie 2003/04.
jova
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jova
Znajdź inne posty napisane przez jova