bridgeburner napisał(a):

|
Po Gimenezie, który już ze 4 lata z Paragwaju do nas idzie
|
Nie jestem pewny, ale wydaje mi się ze Gimenez mógł dochodzić jeszcze na naszym starym forum

A jeśli nawet nie, to na pewno dużo więcej niż 4 lata. Swego czasu była w związku z nim na prawdę niezła beka na forum
