Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26742
Stary 29.06.2010, 18:30
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
A ja myslałem, że po Grigorie i Galamazu będących już w samolocie
Po Gimenezie, który już ze 4 lata z Paragwaju do nas idzie
Po Grzelaku i Kaźmierczaku, którzy już w Myslenicach byli
Po Matusiaku(przed transferem do Palermo), który w samochodzie siedział pod stadionem
Czy z nowszych czasów po Costlym, Kowalewskim z zimy
Czy Onyszce latem
rozsądny kibic Wisły zachowa dystans do informacji o transferach poki ich oficjalna nie potwierdzi
o droga Naiwnoiści
i czy Ty w zwiazku z tym uznales ze to co napisalem jest naiwne i ze reprezentuje grupe chlopczykow krzyczacych czemu jeszcze nie ma oficjalnej wiesci o nim? zapomniales dodac Nei'a, Mazilu i Gargule (1. podejscie). Fajnie , fajnie tylko po co 3 razy dziennie kilku z was to ciagle przywoluje?

Co prawda piwa z Serbem nie pilem, ale akurat moj kolega postawil kupon na mecz Koszyce - Roma i ogladalem go z nim. Taaaak cale 90 minut !! ( chociaz o ile sie nie myle on gral tam z 70,75 minut) . Najpierw strzelil bramke potem jechal z De Rossim i Motta pare razy ich upokarzajac. Skoro pamietam go z meczu sprzed roku, czuje sie usprawiedliwiony, ze slyszac newsy o jego mozliwym przejsciu jestem podekscytowany... proste
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując