Przemoo napisał(a):

|
chyba max 300k ... co do Kowalczyka, to ja bym byl za... od czasów Mijailovicia nie mielismy szarpiacego bocznego i to tak dobrze technicznie...o Milinkoviciu nie mowie bo sie napalilem i jak nie przyjdzie to bedzie mi przykro
|
A ja myslałem, że po Grigorie i Galamazu będących już w samolocie
Po Gimenezie, który już ze 4 lata z Paragwaju do nas idzie
Po Grzelaku i Kaźmierczaku, którzy już w Myslenicach byli
Po Matusiaku(przed transferem do Palermo), który w samochodzie siedział pod stadionem
Czy z nowszych czasów po Costlym, Kowalewskim z zimy
Czy Onyszce latem
rozsądny kibic Wisły zachowa dystans do informacji o transferach poki ich oficjalna nie potwierdzi
o droga Naiwnoiści