ardianek napisał(a):

|
czyli dzisiaj sie juz niczego nie dowiemy. Jest juz na to zbyt pozno, a wtorek mial byc ponoc taki piekny... szkoda.
|
A co, nie jest piękny? Słońce napierdala aż miło! Na transferach świat się nie kończy. Mają być to będą, tyle.
Peace!