Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól
Offline
#
11294
29.06.2010, 17:41
Spokojnie panowie murawa będzie bliżej.Widać że boisko jest za wąskie jak na razie
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Dozamet1 : 29.06.2010 o godz. 17:41.
Dozamet1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dozamet1
Znajdź inne posty napisane przez Dozamet1